Boek: Menslief

“Ik ben in al zijn geschriften, tot zijn dagboeken en preken toe, gedoken om het allermooiste te vinden. Om tot de essentie te geraken. Om alleen maar dat over te houden waar we het zéker over willen hebben. Het leven met al haar seizoenen. De zotte vreugde van de zomer. De stille donkerte van de herfst. Het ongeduldig popelen onder een dun laagje sneeuw in de winter. Het volle vertrouwen van de lente.”

Silvie Moors, samensteller: Menslief, ik hou van je

Paperback, 112 pagina’s, Uitgeverij Lannoo met gedichten van Maud Vanhauwaert,Peter Verhelst, Toon Tellegen en Bibi Dumon Tak.
Meer informatie lees je hier 

€ 21,99 (incl. btw)

Te bestellen via de boekhandel, een BZN huiswinkel in je buurt of

BESTEL HIER ONLINE →

Parels van toen en nu...

De avonden zijn donker en heel wat mensen voelen zich eenzaam. Zoals Phil Bosmans moed insprak met Vitaminen voor het hart, zo trekken wij door Vlaanderen met de hernieuwde Menslief, ik hou van je. Haal het troostende boek in de boekhandel, een huiswinkel in je buurt,  of bel even aan bij Herentalsebaan 74 in Deurne als je in de buurt bent. Online aankopen kan hier.

De verjaardagseditie van Menslief, ik hou van je, hoef je niet te kopen for old times’ sake. Het is geen heruitgave.
Boekendokter en letterenvrouw Silvie Moors, adjunct-directeur bij BZN,
selecteerde teksten van Bosmans en friste de taal op en maakte van deze bloemlezing
‘een nieuwe bundel van hoop en troost’.

Peter Vehelst, Maud Vanhauwaert, Toon Tellegen en Bibi Dumon Tak
werken mee aan de upgrade en leveren elk een seizoensgebonden gedicht.
Zo wordt het bijna een echte dichtbundel.

Peter Jacobs
De Standaard


Herbekijk De Tafel van Vier (bij Gert Verhulst) van 3 november 2022. Onze collega, Silvie Moors, die het boek samenstelde, mocht er uitgebreid vertellen over de relevantie van Bond zonder Naam vandaag.

BESTEL HIER ONLINE